معرفی اپلیکیشن سی طب

سامانه یاری رسان طلوع بهبودی به عنوان اپلیکیشن کاربردی برای تأمین، ارائه و دسترسی به خدمات بهداشتی درمانی در منزل است که اختصار آن سی طب نام دارد. این اپلیکیشن توسط شرکت آینده پژوهان پیشرو دانش و فن آوری سلامت به شماره ثبت 528523 و شناسه ملی 14007712395 و با مدیرعاملی آقای وحید یزدی فیض آبادی ثبت، راه اندازی و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پژوهشکده آینده پژوهی در سلامت، مرکز تحقیقات مدیریت ارائه خدمات سلامت و مرکز نوآوری و آینده نگاری سلامت به صورت استارت آپ (مرکز کسب و کار نوپا) است.
علاوه بر این، علامت تجاری این شرکت با نام سی طب در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور زیر نظر قوه قضاییه ثبت و مورد تأیید قرار گرفته است. اعضای این شرکت درنظر دارند که با توجه به ضرورت دسترسی آسان، مطمئن و با کیفیت به خدمات بهداشتی درمانی موردنیاز در منزل و با رعایت حقوق و ضوابط اخلاقی اعم از خدمات آزمایشگاهی، دارویی، مراقبتهای معمول و ویژه پرستاری در منزل برای هموطنان عزیز و گرانقدر فراهم آورد.
این اپلیکیشن به گونه ای طراحی شده است که هر دو ارائه دهندگان و دریافت کنندگان خدمت می توانند از یک نسخه استفاده کنند. دریافت کنندگان خدمات می توانند درخواست های خود را براحتی ثبت و ارسال کنند و در اسرع وقت خدمت خود را در منزل دریافت کنند. هزینه این خدمات را می توانند از طریق هر دو سازوکار پرداخت حضوری در محل و بوسیله کارتخوان و یا افزایش موجودی حساب کاربری و یا به صورت انلاین پرداخت کنند. ما همه اعضای سی طب یار و پشتیبان شما برای دریافت خدمات مطمئن، سریع و با کیفیت هستیم
شماره های تماس پشتیبانی به صورت 24 ساعت:
آدرس الکترونیک (ایمیل): info@30teb.com
اینستاگرام: https://www.instagram.com/30teb
تلگرام: https://www.telegram.me/app30teb
.

0
گروه های اصلی خدمت
0
بخش های خدمتی
0
بخش های خدمتی